Contactar


Dades de contacte
C/ Cardaire, 24-26
08221 Terrassa (Barcelona)
Tel: 93 783 23 44 – Fax: 93 731 19 56

Comunitats: 603.721.939
Administració lloguer: 603.718.325

mail@finquesesvillar.com

Horari

Matins de 8:30h a 14:00h   tardas de 16:00h a 19:00h
(agost de 8:00h a 14:00h)


Mails de contacte

Responsable Dpto. Comunidades
Maite Argemí: maite@finquesesvillar.com

Responsable Dpto. Comercial i Administración de Fincas
Joan Argemí: joan@finquesesvillar.com

Gestoras Comunitats

Amaya Portus: amaya@finquesesvillar.com
Carme López: carme@finquesesvillar.com
Judith Ruiz: judith@finquesesvillar.com
Montse Oset: montse@finquesesvillar.com
Silvia Castellet: silvia@finquesesvillar.com

 

Administració de Finques
Sònia Ramírez: sonia@finquesesvillar.com
Montse Ortiz: m.ortiz@finquesesvillar.com
Mireia Cañadell: mireia@finquesesvillar.com

Comptabilitat
Miriam Valverde: miriam@finquesesvillar.com

Recepció comercial
Aurora Gil: aurora@finquesesvillar.com

Recepció Comunitats e Incidéncies
Núria Buisan: nuria@finquesesvillar.com
Belina Màrmol: belina@finquesesvillar.com

Comptabilitat de comunitats
Ana Guerrero: anag@finquesesvillar.com
Maria Soriano: maria@finquesesvillar.com

Comercial
Mònica Martinez: monica@finquesesvillar.com


Formulario de contacto

Su nombre (requerido)

Su e-mail (requerido)

Asunto

Su mensaje